Adventný Modrý štvrtok s Allanom Mikušekom v štýle country

Peter Stojka | 16.12.2018 | Komentáre: 2

Trnavská hudobná spoločnosť a hudobná skupina Second Band pripravili na posledný tohtoročný Modrý štvrtok svoj adventný program s významným hudobníkom, trnavčanom Allanom Mikušekom.

Gitarista, spevák, hudobný skladateľ a producent s osobitým a výrazným hlasom je populárny nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Na konte má deväť CD nosičov a spoluprácu s mnohými skupinami a jednotlivcami. Allan je ozdobou country festivalov, kde zvyčajne vystupuje aj so svojou skupinou AM Band.
Podujatie je zamerané na podporu nehmotného kultúrneho dedičstva, podporu menšinových hudobných žánrov, výročného festivalu Blues Moods, ktorý sa koná každoročne na jeseň na území mesta, ale aj ako spestrenie voľnočasových aktivít občanov mesta.
Dvadsiate štvrté podujatie Modrý štvrtok | Blue Thursday sa uskutoční vo štvrtok, 20. decembra 2018 v priestoroch Vodáreň Craft Bistro so začiatkom o 20.00 h. Vstupné na podujatie je 5 Eur. Z kapacitných dôvodov organizátori doporučujú rezervovať si miesto vopred.
Podujatie Modrý štvrtok | Blue Thursday dlhodobo podporujú: Libros, Halada - advokátska kancelária, Edit Print, Real Centrum, Vodáreň Craft Bistro, Webhouse, Rádio Bunker, Rádio Devín, Mestská televízia Trnava, média Trnava Dnes ako aj portály domesta.sk, trnavalive.sk, trnavskyhlas.sk, slovakblues.sk a bluesmusic.sk.

Peter Stojka


Komentáre

ulifega   26.2.2019

[url=http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/]Prednisone[/url] Prednisone Without Dr Prescription http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/

oduceidso   26.2.2019

[url=http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/]Prednisone 20mg[/url] Prednisone 20 Mg http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/

Napíš komentár