Pokračovanie...

Jeho gitarovú hru ocenili v rôznych domácich a zahraničných hudobných súťažiach a prehliadkach. V roku 2012 vydal debutový sólový album Viaje del Alma a bol veľmi pozitívne hodnotený zahraničnými recenziami.
Trnavčania by mohli Petra Luhu poznať z jeho účinkovania na tohtoročnom Malom Dobro Feste či ako spoluhráča Zuzany Suchánkovej z ich minuloročného vystúpenia na pouličnom Lete na Korze.
Podujatie Modrý štvrtok je zamerané na podporu nehmotného kultúrneho dedičstva, podporu menšinových hudobných žánrov ale aj ako spestrenie voľnočasových aktivít občanov mesta Trnava. Aprílový podujatie sa začne tradične – druhý štvrtok v mesiaci so začiatkom od 20.00 h v priestore kaviarne Amfik Café v objekte Mestského amfiteátra. Cena vstupného je 3,00 €.
Podujatie Modrý štvrtok | Blue Thursday podporujú: Libros, Halada - advokátska kancelária, Real Centrum, Webhouse, Rádio Bunker, Rádio Devín, Mestská televízia Trnava, média Trnavsko a Trnava Dnes ako aj portály domesta.sk, trnavalive.sk, trnavskyhlas.sk, slovakblues.sk a bluesmusic.sk.