Pokračovanie...

Excelentne ma zastúpil Anty Heretik svojim clivým príhovorom do ďalekej inej dimenzie. Koncert som začal piatimi skladbami na texty Gusta Dobrovodského, ktorý bol tiež náš generačný druh. V ďalšej následnej skladbe som si pripomenul svojho otca a potom už išli skladby z legendárneho spevníka Opravári z roku 1975. Odohrali sme štyri skladby zo spevníka a koncert ukončila skladba Sexuálne hrisko, ktorej hlavná téma je vyjadrená v názve. Ej, boli že to krásne časy, keď sme o erektilnej dysfunkcii len tajne snívali. Ako kedysi súdruh Lenin. Manželke povedal, že ide k milenke a medzitým, šup do knižnice. Kde sa ten smrad dostal k sifylisu, je teda otázka ?

Po našom koncerte prišlo na pomyselné pódium duo Samuel a Dana.

Samuel a Dana, študenti Univerzity College Roosevelt z Holandského mestečka Middelburg. Spievali dve vlastné pesničky: Sane (Angel and The Devil) a Walls of Sky ktoré boli vytvorené Samuelovou kapelou 3WE a spoločne prerobené. Tieto pesničky sa neustále vyvíjajú a obaja veria, že dobrým smerom .Takisto spievali tri vlastné prispôsobené pesničky: Milky Chance-Stolen Dance, Johny Hebb-Sunny a Gonna Get Through This World (verzia ktorú prerobila Dana).
Veria že hudba môže všetko. V minulosti už vystupovali na rôznych miestach, včetne New Yorku, Malajzii, Miláne, Fiji, Middelburgu, Prahe a teraz vBratislave. 
Hudbu robia pre všetkych a veria, že každý si z toho zoberie to svoje. Ich koncert mal úspech.

Početné publikum ocenilo obe kapely zaslúženým potleskom, počasie bolo ako na objednávku, Krokov zvuk ako obvykle brilantný a fotky Zorky Liškovej tiež.. Vďaka všetkým zúčastneným za pekný bislácky podvečer.

Za pozornosť ďakuje Paľo Sojka, tajomník SBS