Pokračovanie...

Bystrík sa intenzívne venuje hudbe od svojich osemnástich rokov. Popularitu mu priniesli jeho vlastné – autorské pesničky, ktoré sa postupne objavovali v slovenských rádiách ale aj účasť na prestížnych hudobných súťažiach a spolupráca s populárnymi hudobníkmi ako Zuzana Smatanová, Misha, Robo Papp, Dominika Mirgová, Adam Ďurica či skupina Komajota. Bystrík má nahraté tri vlastné štúdiové albumy, autorské nahrávky pre víťaza súťaže Superstar – Denisa Lacha a iné. Spolupráca v projekte Modrý štvrtok s domácou bluesovou skupinou Second Band je ukážkou nekonečných možností prienikov rôznych hudobných žánrov, ktoré si hľadajú – a nachádzajú k sebe cestu.
Hudobný večer sa uskutoční vo štvrtok, 12. októbra 2017 v trnavskom Music a Café klube (City Aréna) so začiatkom o 20.00 h. Vstup na podujatie je voľný.
Podujatie Modrý štvrtok | Blue Thursday podporil Participatívny rozpočet Mesta Trnava, hudobný klub Music a Café, Halada - advokátska kancelária, Webhouse, Rádio Bunker, Rádio Devín, Mestská televízia Trnava, média Trnavsko a Trnava Dnes ako aj portály domesta.sk, trnavalive.sk, trnavskyhlas.sk, slovakblues.sk a bluesmusic.sk.