Pokračovanie...

Juraj Turtev v úvodnej piesni predviedol zákutia svojho hlbokého zamatového a pohodového hlasu. Basy ma vždy upokojovali a fascinovali.

Fúkacia harmonika na perách Romyho Horvátha sprevádzala takmer všetkých účinkujúcich. Romy cez ňu rozprúdil hypnotické vibrácie. Veľmi sa hodila aj k rockovému prejavu Rádia Luxemburg, ktoré bolo ten večer pre mňa najpútavejšou formáciou, a to aj vďaka tomu, že Martin Výboch spieval uvoľnene, vydareným, nezameniteľným hlasom, znejúcim v rôznych polohách odlišne a krásne. Príjemné bolo, že prechody z jednej polohy do druhej spolu ladili. Veľká pochúťka. Aj Romyho spev v jednej – dvoch piesňach ozvláštnil Martinovo sólo. Títo chlapci by mali spolu tvoriť a koncertovať, čo najčastejšie.

The Butchers spievajúci gitaristi, bratia Andráš a Jánoš Hushegyiovci. Andráš s hlbším, mohlo by sa povedať neokrôchaným, naturálnym, neopracovaným prúdom zvuku, ku ktorému sa pridával Jánošov jasný, zrozumiteľný, uhladený hlas. Krásne spolu kontrastovali, hlasy sa skvele prepletali. Skupina má skvele nakročené.