Dvojkoncert kapely Bluesweiser a Beans & Bullets v Trnave - reportuje Ruženka Šípková

Ruženka | 9.6.2018

Po domácky pod stromami

fotoreport   (Ruženka Šípková)

Dni sú slnečné a dusné. V horúčke bežia, radšej ani nerozmýšľam, kam. Iba zapisujem čriepky toho, čo sa v tých sparných dňoch deje.

Nedávno, 1. júna 2018 mi najprv zopár ľudí zablahoželalo k Medzinárodnému dňu detí, a potom som dostala pozvanie na dvojkoncert kapiel Bluesweiser a Beans & Bullets, ktorý sa konal na druhý deň, v sobotu 2. júna 2018 v Trnave na Zelenom kríčku. Pozvanie som rada prijala: dávno som už nepočula naživo hrať Bluesweiser a kapelu Beans & Bullets som poznala iba z nahrávok na internete a na cédečku Slovenskej bluesovej spoločnosti No. 10. Tešila som sa, že si zase pôjdem trochu rozšíriť obzor.

V sobotu večer ešte stále trvala mierne zlovestná horúčava, ale našťastie žiadnu búrku nepritiahla. V pohode som pricestovala do Trnavy. Hoci moje orientačné schopnosti za veľa nestoja, napokon som sa k pohostinstvu Zelený kríček nejako dostala za pomoci mapy mesta, ktorá sa nachádza neďaleko Evanjelického kostola a. v. Zrejme je to tak, že mi zase raz Pán Boh pomohol. (čítaj ďalej)


Napíš komentár